کمدهای چوبی ساده

کمدهای چوبی ساده ، کمد یکی از مهم ترین مصنوعات چوبی است. که علاوه بر زیبایی کارایی بسیاری را برای ما فراهم می سازد. از همین رو نیاز به این وسیله کاربردی یک امر مهم در دیزاین داخلی محسوب می شود. هر کسی بسته به علاقه مندی خود از یک میز بهره می گیرد. افراد سلایق متفاوتی دارند و این امر علاوه بر هزینه های تمام شده. در پرسه ساخت در نوع طراحی و سبک دیزاین داخلی نیز تأثیر می گذارد. میزهای که در مقاله پیش رو قصد معرفی آن به شما عزیزان را داریم. بسیار ساده و کار آمد هستند و عموماً افراد با هر توان مالی قابلیت ساخت آن را دارند. اگر نیاز به یک میز دکوری ساده و زیبا این روزها به شدت در زندگی شما احساس می شود. با ما همراه باشید.

کمدهای چوبی ساده

کمدهای چوبی ساده

 • سفارشی سازی کردن کمد
 • تم های رنگی سفارشی
 • طرح ایده ال و مد نظر شما
کمدهای چوبی ساده

کمدهای چوبی ساده

کمدهای چوبی ساده میز کمدی پله ای

کمد های مدرن این روزها دیگر شبیه گذشته طراحی و تولید نمی شوند. سبک طراحی آن ها به گونه ای است. که قابلیت جایگذاری آن در فضاهای کوچک فراهم است. از سوی دیگر جابجایی آن برای خانم های خانه دار امر سخت و طاقت فرسایی نیست. شما به راحتی می توانید متناسب با فضای اتاق خواب، راهرو و یا حتی اتاق نشیمن خود این میزهای کمدی بسیار لوکس را سفارش دهید. به عنوان مثال اگر گوشه ای از فضای اتاق خواب شما خالی است و نیاز به یک کمد کوچک برای سر و سامان دادن به وسایل اتاق خواب یک نیاز اساسی محسوب می شود. به شما توصیه می کنیم دست به کار شوید و سفارش خود را با ما به اشتراک بگذارید.

کمدهای چوبی ساده

کمدهای چوبی ساده

 • میز کمدی سه طبقه
 • میز کمدی با همراه باکس های کشویی
 • میز کشو دار مدرن
کمدهای چوبی ساده

کمدهای چوبی ساده

کمدهای چوبی ساده کمد مدرن و جا لباسی

کمد شما می تواند بر اساس طراح های ارائه شده بسیار ساده اما لوکس با نازل ترین قیمت ها تهیه و تولید شود. در این راستا به شما توصیه می کنیم از طرح های ارائه شده ایده بگیرید. همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید. برخی از نمونه بسیار مدرن و کار آمد هستند و شما می توانید. راهرو منزل خود را بسیار خاص تر از گذشته دیزاین کنید. کافی است از کشوهای طبقه ای برای نظم دادن به کفش های درب ورودی خود استفاده کنید و یک کمد قدی هم اندازه با کشو را برای قرار دادن البسه یا چتر و نیم پوت خود طراحی کنید. این فرایند تولید بدون شک بسیار خاص و استثنایی است. و دوستان و آشنایان شما را در بدو ورود شگفت زده می کند.

کمدهای چوبی ساده

کمدهای چوبی ساده

 • کمد همراه با کشو جا کفشی
 • کمد و ترکیبی از جا گلدانی
 • کمد به همراه باکس های دکوری

کمدهای چوبی ساده کمدی به جای کنسول

کمد های شما می توانند در نقش های بسیار متنوع و متفاوتی ظاهر شوند و خودنمایی کنند. به شما توصیه می کنیم مدل مستطیلی این کمدهای ساده را که نقش میز کنسول را ایفا می کند به جهت ایده پردازی اتاق نشیمن خود مد نظر قرار دهید. اگر سبک مدرن و ترکیبی از ایده پردازی کلاسیک مد نظر شما است می توانید از چوب با تم رنگ قهوه ای استفاده کنید و از کشوهای تاج در راستای سادگی بیشتر برای طراحی این قبیل کارها استفاده کنید. از فضای روی میز می توانید برای جایگذاری وسایل دکوری خود استفاده کنید یا اینکه عکس های یادگاری خود را برای دیزاین مورد استفاده قرار دهید. اگر می خواهید شبیه دکوراتورهای حرفه ای فرایند چیدمان منزل خود را دنبال کنید به شما خرید کمدهای مدرن پیش رو را توصیه می کنیم.

کمدهای چوبی ساده

کمدهای چوبی ساده

 • کمدهای کنسولی
 • کمدهای با کشوهای تاچ
 • کمدهای مستطیلی مدرن

کمدی به جای میز توالت

کمدهای ارائه شده کارایی های بسیار زیادی دارند و شما با ترکیب آن با یک آینه یا یک شلف می توانید تعریف استفاده از آن را تغییر دهید. همان طور که در تصاویر مشهود است سادگی اصلی ترین امری است که برای دیزاین و طراحی این میزها در نظر گرفته شده است. به راحتی می توانید در راستای سبک طراحی تخت خواب خود یک میز ساده با چند کشو با شکل طراحی که خود می پسندید سفارش دهید و یک آینه با همان تم رنگی تهیه کنید تا به یک میز توالت زیبا دست پیدا کنید. سبک های این قبیل میزها بسیار ساده در نظر گرفته شده است تا با فضا سازی دکوراسیون داخلی منزل شما به خوبی هماهنگ شود. هماهنگی در حین دکوراسیون داخلی یکی از مهم ترین پارامترها در چیدمان محسوب می شود.

دراور کنسول

دراور کنسول

 • میز توالت کمدی
 • کمدی به همراه کشوهای جا دار
 • آینه ست شده با میز چوبی
کمدهای چوبی ساده

کمدهای چوبی ساده

کمدهای دکوری

کمد را علاوه بر راهرو، اتاق خواب و اتاق نشیمن برای اتاق پذیرایی یا محیط کار خود با این سبک از طراحی می توانید مورد استفاده قرار دهید. اگر نیاز به در معرض دید گذاشتن وسایل یادگاری خود دارید به راحتی می توانید از باکس های رو باز این سبک از کمد در جهت نمایش دادن وسایل خود بهره بگیرید. حال اگر نیازی به در معرض دید گذاشتن وسایلتان نیست به شما توصیه می کنیم از کشو یا کمدهای در دار در این راستا کمک بگیرید. بدون شک با ترکیب این دو در کنار یکدیگر به یک کمد دکوری زیبا دست پیدا خواهید کرد. کمدی با ترکیبی از کشو رو باز و جلو بسته قطع به یقین در کنار زیبایی کارایی لازم را برای شما فراهم می کند.

کمدهای چوبی ساده

کمدهای چوبی ساده

 • کمدی با دو سبک ایده پردازی
 • تم های رنگی جذاب
 • ترکیب دو رنگ یا دو ایده در کنار هم

ست کمد با کنار مبلی

کمد شما اگر نقش یک کنسول زیبا را در اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی شما ایفا می کند این نوید را به شما می دهیم که به راحتی می توانید همراه با سایر وسایل دکوری منزل خود می توانید روند ساخت و ساز آن را دنبال کنید. به عنوان مثال شما می توانید چند پارامتر کاربردی در فضای اتاق نشیمن خود را مثل میز تلویزیون، کنسول و میز پذیرایی و میز عسلی را ست شده تهیه کنید تا به یک دکوراسیون بسیار مدرن و لوکس دست پیدا کنید. اگر تمایلی به ست کردن تمامی این عناصر در کنار یکدیگر ندارید دست شما برای انتخاب باز است. متخصصین بخش تولید مستر چوبی به راحتی مصنوعات چوبی مورد نیاز شما را بر اساس هارمونی رنگی که در منزل دارید ست می کنند.

دراور کنسول

دراور کنسول

 • ست میز عسلی و کنسول
 • ست میز کنسول و میز تلویزیون
 • ست میز تلویزیون و میز پذیرایی

 میز کمدی شبیه درآور

کمد شما می تواند نقش یک درآور را در اتاق خواب شما ایفا کند. این محصول کاربردی به راحتی با کمترین هزینه نظم را در فضای داخلی منزل شما حاکم می کند. شما می توانید بر اساس نیاز خود تعداد کشوهای که برای این کمدها در نظر گرفته می شود را تغییر دهید. بر فرض اگر تمایل به جایگذاری وسایل بیشتری داشتید یا از کشوهای پهن تر یا از تعداد طبقات بیشتر در راستای ایده پردازی خود بهره بگیرید. اگر طرح و ایده ای را در ذهن دارید می توانید با متخصصین بخش تولید ما در میان بگذارید. تیم متخصص و توانمند ما آماده تهیه و تولید محصولات سفارشی شما همراهان عزیز با هر سبک ایده پردازی و هر تم رنگی هستند. سبکی متفاوت را با استفاده از محصولات مدرن به خانه خود مهمان کنید.

کمدهای چوبی ساده

کمدهای چوبی ساده

 • میز کمدی درآوری
 • میز با کشوهای پهن
 • میز چند طبقه

خرید آنلاین کمد

کمد شما به صورت آنلاین نیز قابل سفارش است. به راحتی می توانید با مراجعه به وب سایت فروشگاهی مستر چوبی مراجعه کنید و محصولات مد نظر خود را سفارش دهید. اگر سبک طراحی و ایده پردازی خاصی مد نظر شما است و یا تم رنگی متفاوت تر از آن چه در تصاویر مشاهده می کنید ایده ال تان است کافی است این مهم را از طریق پل های ارتباطی که برای شما عزیزان در ادامه ارائه شده است در میان بگذارید. قابلیت خرید آنلاین این فروشگاه حرفه ای مزیت های بسیار برای شما در پی دارد. از مهم ترین آن ها می توانیم به متفاوت بودن محصولات به دلیل سفارشی بودن پرسه تولید اشاره داشته باشیم. با کمترین قیمت ها می توانید متفاوت ترین چیدمان را بر اساس توان مالی خود به تصویر بکشید.

دراور مدرن

دراور مدرن

 • کمد چوبی کلاسیک
 • میز های منبت کاری شده
 • ست میز تلویزیون و میز پذیرایی لاکچری

مستر چوب و سفارش کمد

مستر چوبی محصولاتی کاملا متفاوت و مدرنی را برای شما فراهم آورده است و هیچ کسی غیر از شما از این محصولات بهره نخواهد گرفت و تنها کسانی که با این وب سایت در ارتباط هستند از این کارهای سفارشی می توانند در فضای داخلی منزل خود استفاده کنند. شما می توانید سبک مد نظر، تم رنگی ایده ال و اندازه و ابعاد کاری را که مد نظر دارید را با متخصصین بخش تولید در میان بگذارید. این را به یاد داشته باشید که استفاده از متریال ساخت بسیار باکیفیت در پرسه ساخت نسبت به قیمت های که برای شما در نظر گرفته شده شما را حیرت زده خواهد کرد. در فروشگاه آنلاین مصنوعات چوبی مستر چوب منتظر دیدار شما هستیم. امید است مطالب ارائه شده مورد توجه واقع شده باشد.

دراور مدرن

دراور مدرن

 • سفارشی سازی کردن محصولات
 • دکوراسیون مدرن و کلاسیک
 • فضا سازی بر اساس علاقه شما

پل های ارتباطی با شما

تلفن

تماس تلفنی

واتس آپ

تماس واتس آپ

تلگرام

تماس تلگرام

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *