دکوری پاراوان

دکوری پاراوان T یک لغت فرانسوی است که به معنای پرده است. پرده یا همان پارتیشن که عموماً از چوب یا پارچه برای ساخت آن استفاده می شود. عموماً عرض ۴۰ الی ۶۰ سانتی متر، اندازه استاندارد ارتفاع ۱۸۵ سانتی متر است و با سه الی ۵ لته پرسه ساخت آن دنبال می شود. از ام دی اف فشرده یا چوب در پرسه ساخت آن کمک گرفته می شود. نظافت این محصول بسیار ساده است و با یک دستمال مرطوب روند تمیز کاری آن دنبال می شود. همچنین روند جابجایی آن نیز کار بسیار ساده است. با استفاده از این محصول می توانید شبیه دکوراتورهای حرفه ای دست به ایده پردازی بزنید. اگر با این محصول کار آمد آشنایی ندارید با ما همراه باشید.

دکوری پاراوان

دکوری پاراوان

همه چیز در مورد دکوری پاراوان

دکوری پاراوان وسیله بسیار لوکس و مدرنی است. که برای خانه های آپارتمانی امروز یک نیاز اساسی به شمار می آید. این وسیله نقش یک کمد دکوری و گاها یک پارتیشن را برای شما ایفا می کند. شما با خرید این محصول می توانید با کمترین هزینه یک تیر و دونشان را به هدف بزنید. یکی از ساده ترین وسایلی است که سبب تفکیک کردن فضاهای منزل شما با حذف دیوارها می شود. پس نباید خرید این محصول منحصر به فرد و کار آمد را نادیده گرفت زیرا

دکوری پاراوان

دکوری پاراوان

که در کنار مزیت های فوق به راحتی نیز قابلیت جابجایی دارد. و شما در هر قسمتی از چیدمان منزل خود می توانید از آن بهره بگیرید. خلاقیت در ایده پردازی با این وسیله متحرک قطع به یقین چشم هر بیننده ای را تا ساعت ها خیره نگه می دارد و شما می توانید. با خرید آن در بین دوست و آشنا هنر نمایی خود را به رخ بکشید.

انواع دکوری پاراوان

دکوری پاراوان را می توانید بر اساس سبک و علاقه مندی خود با نمونه های بسیار متفاوتی برای فضاهای مختلف منزل خود مورد استفاده قرار دهید.  کاربردی بودن این محصول با تم های رنگی که برای کار در نظر گرفته شده است سبب شده شما به راحتی بتوانید برای هر فضایی در منزل خود با توجه به تم رنگی آن محیط از این وسیله کار آمد بهره بگیرید.

 • جدا سازی اتاق خواب از رخت کن
 • جدا سازی سرویس بهداشتی از حمام
 • جدا سازی اتاق پذیرایی از بخش غذا خوری
 • جدا سازی راهرو از اتاق نشیمن
دکوری پاراوان

دکوری پاراوان

و صدها ایده پردازی دیگر با دکوری پاراوان برای شما فراهم است. شما برای سفارشی سازی کردن این محصول نیز می توانید با مشاورین بخش تولید ما ارتباط برقرار کنید و محصول مد نظر خود را درب منزل از ما تحویل بگیرید.

سبک های ایده پردازی با دکوری پاراوان

دکوری پاراوان را می توانید برای هر سبک از دکوراسیونی در منزل خود مورد استفاده قرار دهید.

دکوری پاراوان

دکوری پاراوان

دکوراسیون مدرن

دکوری پاراوان برای دکوراسیون مدرن یک وسیله بسیار کار آمد است زیرا سادگی و سبک طراحی آن بسیار متمایل با دکوراسیون های مدرن است. شما می توانید از تم های رنگی شاد و گل های رنگی حک شده روی دکوری پاراوان برای زیبا سازی دکوراسیون های مدرن خود استفاده کنید.

 • سادگی در طراحی
 • تم های رنگی سفارشی سازی
 • متریال بسیار مرغوب
 • سبک های متفاوت در حین ایده پردازی
دکوری پاراوان

دکوری پاراوان

تنها بخشی از پارامترهای است که در هنگام سفارشی سازی کردن این محصول در پیش روی شما قرار دارد. سبک ژاپنی بسیار از این وسیله کارآمد برای جداسازی فضای داخلی خود بهره گرفته است.

دکوری پاراوان برای چیدمان های سلطنتی

دکوری پاراوان را اگر می خواهید برای دکوراسیون های سلطنتی خود مورد استفاده قرار دهید می توانید علاوه بر کارایی آن بخش زیبا سازی را مد نظر قرار دهید. برای این امر پارامترهای بسیار متعددی در پیش روی شما قرار دارد اما قدری قیمت تمام شده کار را بیشتر از پاراوان های مدرن برای شما تخمین می زند. زیرا به کار گرفتن و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ایده پردازی های است که برای طراحی این کار به سبک لوکس و اشرافی در نظر گرفته شده است. نه تنها از این پاراوان برای جدا سازی که برای زیبا سازی بخش مهمی از فضای داخلی منزل خود نیز می توانید استفاده کنید.

 • ورق های طلا
 • رنگ های استاتیک
 • گل های برجسته معرق
دکوری پاراوان

دکوری پاراوان

دکوری پاراوان برای سبک کلاسیک

دکوری پاراوان برای سبک کلاسیک با چوب های بسیار مرغوبی طراحی و ایده پردازی می شود و بار دیگر قیمت تمام شده بیشتری برای کار در نظر گرفته می شود. به کار گیری چوب راش، افرا و گردو برای ساخت این سبک از کار نیازمند هزینه بیشتری است. زیرا برای دکوری پاراوان به سبک کلاسیک نیاز به هنر منبت کاری همراه با رنگ های طلا کوب شده است تا آنتیک بودن و نوستالژی بودن کار زیبا تر به تصویر کشیده شود. تنها ایده پردازی های است که برای این سبک به کار گرفته می شود. البته اکسسوری های طلایی رنگ یا تم رنگی که رگه های از چوب را در خود داشته باشد نیز در تعین و تخمین قیمت این کار بی تأثیر نیست.

 • منبت کاری روی دکوری پاراوان
 • به کار گیری چوب های طبیعی
 • مشاهده رگ های از چوب برای طراحی روستیک
پارتیشن چوبی

پارتیشن چوبی

شکل طراحی دکوری پاراوان

دکوری پاراوان عموماً به دو صورت طراحی و ساخته می شود. در نمونه اول این کار از پایه استفاده می شود و در نمونه بعدی پایه های در کار مشاهده نمی شود. همچنین لته های برای باز و بستن شدن برخی از کارها استفاده می شود که قدری در شکل طراحی این محصول تفاوت حاصل می کند. متخصصین بخش تولید به خوبی می دانند که اگر قدری اندازه های لته ها بزرگ و کوچک شود در مقاومت ایستایی آن تأثیر می گذار از همین رو راهنمایی های لازم برای امنیت بیشتر این کار را به شما عزیزان ارائه می دهند. حالت ایستایی دکوری پاراوان به صورت هفت و هشتی است که سبک ایستادن کار را مستحکم تر می کند. عموماً برای این کارها از سه الی پنج لته استفاده می شود.

 • سه ایل پنج لته
 • اندازه استاندارد نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک
 • عرض لته ۴۰ الی ۵۰ سامت
 • ارتفاع استاندارد حداکثر ۱۴۰ سانتی متر
پارتیشن چوبی

پارتیشن چوبی

این موارد به صورت استاندارد و مشخص شده است پس به نظرات کارشناسان بخش تولید ما احترام بگذارید زیرا هدف آن ها در مرحله اول ایمنی سازی محصول است و سپس پارامترهای بعدی که کارایی و زیبا سازی است را مد نظر قرار می هند.

نکاتی برای خرید دکوری پاراوان

 پایه های دکوری پاراوان

دکوری پاراوان به صورت پایه دار نیز تهیه و تولید می شود اما به شما توصیه می کنیم اگر در مسیرهای پر رفت و آمد می خواهید از این محصول استفاده کنید اصلاً محصول پایه دار را سفارش ندهید زیرا امکان افتادن کار وجود دارد.

پارتیشن کتابخانه

پارتیشن کتابخانه

 • پایه

ابعاد استاندارد

به اندازه و فاصله مناسبی که برای دکوری پاراوان در نظر گرفته می شود توجه داشته باشید زیرا وزن بالای کار سبب به هم خورد نظم ایستای آن می شود.

پارتیشن کتابخانه

پارتیشن کتابخانه

 • ابعاد

متریال ساخت

چوب، ام دی اف و یا پارچه های پرده ای برای این کار استفاده می شود. شما می توانید تم رنگی آن را به صورت سفارشی در نظر بگیرید یا اینکه از رنگ ها و سبک های ارائه شده در این راستا کمک بگیرید.

پارتیشن دکوری

پارتیشن دکوری

 • متریال ساخت

دکوری پاراوان و خرید آنلاین از مستر چوبی

دکوری پاراوان را می توانید از میان محصولات ارائه شده انتخاب کنید یا اینکه خود دست به ایده پردازی بزنید و نظرات خود را با متخصصین بخش تولید مستر چوبی در میان بگذارید. برای این امر می توانید از طریق درگاه های ارتباطی که برای شما در نظر گرفته شده است طرح مد نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید. و یا هر چیز دیگری که شما مد نظرتان باشد برای شما قابلیت ساخت دارد شما می توانید از محصولات سفارشی در اندازه های مطابق با مساحت داخلی منزل خود استفاده کنید یا اینکه محصول را بر اساس روند ساخت تولیدی های ما به ما بسپارید قطع به یقین که از این امر پیشمان نخواهید شد. ما سعی بر آن داریم از کمترین متریال اما مرغوب ترین آن ها در پرسه ساخت استفاده کنیم تا بار مالی زیادی به شما تحمیل نشود.

پارتیشن دکوری

پارتیشن دکوری

 • سبک سفارشی
 • محصولات تولیدی
 • ایده های ذهنی

خرید سایر مصنوعات چوبی از مستر چوبی

دکوری پاراوان تنها یکی از نمونه کارهای است که شما می توانید در فروشگاه آنلاین مستر چوبی خرید آن را تجربه کنید.

 • بوفه های دکوری
 • استند های ایستاده
 • دکورهای دیواری
 • باکس های دیوار کوب
 • میز تحریر

و بسیاری وسایل لوکس دیگر در وب سایت آنلاین مستر چوبی انتظار شما را می کشد. اگر می خواهید خاص تر از هر زمان دیگری بوی عطر جنگل را مهمان خانه خود کنید به شما توصیه می کنیم کار را به متخصصین ما بسپارید. به شما این نوید را می دهیم که با این خرید متفاوت دوستان و آشنایان شما از این حسن سلیقه شگفت زد خواهند شد. پل های ارتباطی که در ادامه مشاهده می کنید راه های برقراری تماس با تیم تخصصی مستر چوبی است منتظر شما هستیم.

پل های ارتباطی با شما

تلفن

تماس تلفنی

واتس آپ

تماس واتس آپ

تلگرام

تماس تلگرام

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *