محصولات, میز تلویزیون

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون پذیرایی باران MKM58
۱۰ مدل میز تلویزیون

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن یکی از واجب ترین پارامترهای دیزاین اتاق نشیمن به شمار می آید. از همین رو شما باید وسیله ای را خریداری کنید که علاوه بر کارایی زیبایی را نیز برای شما فراهم سازد. اگر تا کنون تصمیم به خرید نگرفته اید در ادامه با ما همراه باشید. ما سعی بر آن داریم تا با معرفی بهترین ها ایده ال ترین ها را شما در قاب دکوراسیون منزل خود به تصویر بکشید.

میز تلویزیون ضخیم

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن

خرید میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون ژاما

میز تلویزیون ژاما برای دکوراسیون‌های مدرن شما ایده ال ترین انتخاب به شمار می‌آید. میزی کوچک باقابلیت‌های بسیار که برای فضاهای کوچک انتخابی مناسب محسوب می‌شود. علاوه بر سادگی می‌توانید. به‌اندازه متناسب این میز با ابعاد عرض ۲۲۵ ارتفاع ۴۵ عمق ۴۰ اشاره داشته باشیم. که جایگذاری آن را کار بسیار ساده‌ای کرده است. میز تلویزیون ژاما از دو کشو و یک میز ال مانند تشکیل‌شده است.

که قابلیت دیزاین کردن میز و جایگذاری وسایل را به‌صورت هم‌زمان برای شما فراهم ساخته است. شما از فضای خالی زیر میز الی می‌توانید. به‌عنوان یک کتابخانه لوکس و ساده نیز بهره بگیرید. اندازه استانداری میز تلویزیون ژاما این مهم را برای شما فراهم آورده است. که در خانه‌های آپارتمانی که عموماً سقف کوتاهی دارد. این وسیله کاربردی را مورداستفاده قرار دهید؛ زیرا ارتفاع آن بسیار متناسب با این سبک فضاها در نظر گرفته‌شده است.

میز تلویزیون چند تکه

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون ماه خاتون

میز تلویزیون چهار تکه ماه خاتون یکی از خاص‌ترین دکوری‌های است. که با سفارش آن شما اولین کسی خواهید بود که میز تلویزیونی با این سبک از طراحی را برای منزل خود تهیه‌کرده است. همان‌طور که در تصاویر ارائه‌شده مشاهده می‌کنید. با خرید یک میز تلویزیون چهار وسیله دیگر برای شما در نظر گرفته‌شده است.

در قدم اول شما صاحب یک میز تلویزیون دکوری هستید. که به دلیل کشویی بودن میز این مهم برای شما در نظر گرفته‌شده است. که شکل چیدمان آن را به روش‌های مختلف برای دیزاین منزل در نظر بگیرید. شما می‌توانید برای سه گنج منزلتان به‌راحتی این میز را قرار دهید یا به‌صورت مستطیلی ساده آن را جایگذاری کنید و در قدم سوم با یک میز و شلف می‌توانید. یک فضای خاص برای دکور کردن در منزل را فراهم‌سازید.

اگر منزل شما کوچک است می‌توانید سه‌تکه آن را مدنظر قرار دهید و کمد را فاکتور بگیرید و در قدم آخر از میز تلویزیون کشویی برای دیزاین کردن اتاق نشیمن خود می‌توانید بهره‌مند شوید. تنوع بسیار زیاد محصولات مستر چوبی همراه با تم رنگی ایده الی که برای شما در نظر گرفته‌شده است. این مهم را برایتان فراهم ساخته است؛ که با هر سلیقه و هر علاقه‌مندی انتخابی ایده ال برای خود داشته باشید.

میز تلویزیون ساده

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن

خرید میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون چمان

میز تلویزیون چمان انتخابی ایده ال برای مشکل‌پسندان به شمار می‌آید. اگر برای دیزاین داخلی منزل خود بسیار سخت پسند هستید. و هر وسیله‌ای نظر شمارا به خود جلب نمی‌کند به شما توصیه می‌کنیم. میز تلویزیون چمان را برای دکوراسیون داخلی منزل خود انتخاب کنید. سایز بسیار مناسب میز ال سی دی با اندازه ارتفاع ۴۰ عمق ۳۸ عرض ۱۴۰ امکان استفاده از آن را برای خانه‌های آپارتمانی بسیار ساده کرده است.

میز تلویزیون ارائه‌شده بسیار ساده و شیک و کاربردی طراحی‌شده است. که تمام نیازهای شمارا به‌راحتی پاسخگو است. شما از فضای روی میز برای تلویزیون و وسایل دکوری‌تان می‌توانید استفاده کنید. کشوها برای قرار دادن کنترل تلویزیون سایر وسایل صوتی شما طراحی‌شده است. و در دو بخش دیگر می‌توانید دستگاه‌های پخش‌کننده خود را و یا حتی وسیله بازی فرزندانتان را قرار دهید.

میز تلویزیون کشودار

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن

خرید میز تلویزیون مدرن میز تلویزیون ژانیا

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن، میز تلویزیون ژانیا وسیله ای است. لوکس و زیبا که سخت پسندان را با انتخابی ساده همراهی می کند. این وسیله خاص و منحصر به فرد انتخابی مناسب برای دکوراسیون های کلاسیک شما به شمار می آید. پایه های این میز در ابتدا نظر ها را به سمت خود جلب می کند. زیرا بسیار ساده اما هنرمندانه و با فاصله ای متناسب از میز طراحی شده است.

از سوی دیگر درو کشو به صورت قرینه برای میز تلویزیون ژانیا در نظر گرفته شده است. که به راحتی می توانید وسایل اضافه خود را در آن جایگذاری کنید. میز تلویزیون ژانیا از یک فضای اضافه شبیه به شلف بهره گرفته است. که برای جایگذاری وسایل صوتی الکترونیکی شما انتخابی ایده ال به شمار می آید. برای جایگذاری این میز تلویزیون به فضایی با اندازه ارتفاع ۶۳ عرض ۱۳۰ عمق ۴۳ نیاز خواهید داشت.

شما می توانید پایه ها و میز را با یک تم رنگی سفارش دهید. یا اینکه از دو تم رنگی همانند تصاویر ارائه شده بهره بگیرید. اگر می خواهید خاص ترین ایده پردازی های برای دکوراسیون مدرن از آن شما باشد رنگ سفید و اگر برای دکوراسیون های کلاسیک میز تلویزیون ژانیا انتخاب شما است. تم رنگ چوب را به شما توصیه می کنیم.

میز تلویزیون کوچه و ساده

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون مدرن شانا

میز تلویزیون مدرن شانا برای خاص بودن باید انتخاب‌های متفاوت داشت و این امر محقق نمی‌شود. مگر با استفاده از وسایل دکوری متمایز که در پیش روی شما قرار دارد. در راستای دیزاین کردن اتاق نشیمن چند پارامتر باید مورداستفاده قرار بگیرد که از همه مهم‌تر میز تلویزیون است. میز تلویزیون نقش بسیار اساسی در دکوراسیون داخلی دارد؛ زیرا به‌عنوان نقطه کانون مرکزی در منزل مورداستفاده قرار می‌گیرد.

میز تلویزیون شانا به‌قدری مدرن در نظر گرفته‌شده است. که در کنار بهره‌گیری به‌عنوان یک میز تلویزیون شما می‌توانید از یک میز دکوری یا یک کنسول نیز از آن بهره‌مند شوید. این امر به سلیقه و نیاز شما در فضاسازی بستگی دارد. شما از این کار علاوه بر جایگذاری میز تلویزیون می‌توانید به‌عنوان یک کنسول نیز استفاده کنید.

میز تلویزیون بسیار ساده و شیک

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن

خرید میز تلویزیون مدرن میز چند کاره گلی

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن، میز چند کاره گلی را می‌توانید به خانه دعوت کنید و در هر فضایی از آن بهره بگیرید. استفاده از وسایل چوبی ساده بدون اینکه برای آن‌ها تعریفی شده باشد. این امر را فراهم می‌آورد که به‌صورت چندکاره از آن بهره بگیرید. برفرض میز تلویزیون را شما تنها در اتاق نشیمن و برای تلویزیون می‌توانید مورداستفاده قرار دهید. یا اینکه شما از کنسول تنها در اتاق پذیرایی و برای دیزاین کردن فضا می‌توانید استفاده کنید.

یا اینکه باکس‌های چوبی در راهرو تنها به‌منظور چیدمان و نظم دادن کفش‌ها استفاده می‌شود. همچنین شما برای راهروهای ورودی خود می‌توانید با استفاده از چند گلدان گل زیبا به‌صورت آویز و رومیزی به دیزاین این کار بی‌نظیر بپردازید. در پایان برای اتاق کار شما میز کار خواهد شد و در اتاق‌خواب شما نیز نقش میزهای کنار تختی برای تختخواب‌های مینیمال را ایفا می‌کند به‌شرط آنکه فضا به‌اندازه کافی در پیش روی شما باشد.

میز تلویزیون جادار

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون راشر

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن، میز تلویزیون راشر یکی از لاکچری ترین وسایلی خواهد بود که در منزل خود از آن استفاده می‌کنید. این روزها افراد علاوه بر کارایی وسایل خود سعی می‌کنند وسایلی را به خانه مهمان کنند که زیبایی را نیز چاشنی خود داشته باشد؛ یعنی شما علاوه بر این‌که قرار است تلویزیون خود را در یک جای امن قرار دهید.

نیاز است به دکوراتیو کردن فضا نیز با استفاده از این وسیله که در کانون مرکزی اتاق نشیمن عموماً قرار داده می‌شود بپردازیم. شما می‌توانید در قدم اول با یک تیر دو نشان را به هدف بزنید. با نصب تلویزیون روی دیوار یک کنسول و یک میز تلویزیون دکوری کارآمد را در منزل شاهد باشید. از سوی دیگر سادگی این کار این امر را برای شما فراهم آورده است که به‌راحتی برای دکوراسیون‌های مدرن و مینیمال این محصول را مورداستفاده قرار دهید.

میز تلویزیون شلف و باکس دار

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون ارس

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن، میز تلویزیون ارس جایگزین تمام نداشته های شما خواهد بود. زندگی در خانه‌های آپارتمانی شما بدون تردید فضا را برای شما محدود کرده است. از همین نیاز است با استفاده از وسایل دکوری علاوه بر کارایی به زیبایی نیز بپردازیم. با استفاده از این میز چوبی با یک تیر دو نشان یا حتی ده نشان را می‌توانید به هدف بزنید. در قدم اول می‌توانید صاحب یک دکوراسیون بسیار منحصربه‌فرد باشید؛ زیرا یک دیوارکوب ویژه را برای شما تعریف می‌کند.

از سوی دیگر شما می‌توانید به‌سادگی علاوه نظم دادن به محیط به دیزاین داخلی و دکوراسیون کردن فضای اطراف میز تلویزیون خود نیز بپردازید. برای خرید این محصول در فرآیند سفارشی‌سازی کردن انتخاب‌های در پیش روی شما قرار دارد. از تغییر درب‌های رویه کار که برای شلف در نظر گرفته‌شده است تا تم رنگی این محصول پارامترهای ویژه‌ای است که در پیش روی شما قرار دارد. شما می‌توانید متناسب باسلیقه خود حتی تم رنگی این کار را به‌صورت دورنگ و تک‌رنگ مدنظر داشته باشید.

میز تلویزیون و میز جلومبلی

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون باران

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن، خرید میز تلویزیون از واجبات در زمان تغییر دکوراسیون منزل به شمار می‌آید. حتی وقتی‌که شما قصد تعویض تلویزیون خود رادارید نیاز است پیش از آن به خرید میز تلویزیون خود نیز فکر کنید؛ زیرا همیشه تلویزیون در نقطه کانون مرکزی قرار داده می‌شود و شما با استفاده از آن می‌توانید سایر وسایل دکوری خود را در منزل چیدمان کنید.

میز تلویزیون باران را می‌توانید همراه با میز پذیرای بسیار مدرنی که برای شما طراحی‌شده است به خانه مهمان کنید. ازآنجایی‌که سطح روی میز تلویزیون بسیار زیاد است علاوه بر فضای خالی از بخش رویه میز نیز می‌توانید برای چیدمان وسایل دکوری و قاب‌های نوستالژی خود بهره بگیرید. پایه‌های این کار شبیه میز تلویزیون به‌صورت سه‌تایی و جمعاً شش‌تایی است که خود این امر طراحی ویژه‌ای را برای شما فراهم کرده است.

میز تلویزیون متحرک

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون تیرداد

خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن، میز تلویزیون تیرداد را به خانه دعوت کنید و شاهد یک تغییر دکوراسیون ویژه باشید؛ زیرا این محصول به شکل‌های مختلف در قاب چیدمان شما جای خود را پیدا می‌کند. برفرض اگر در خانه‌ای کوچک به سر می‌برید. می‌توانید هر دو بخش را زیر هم قرار دهید. تا فضای زیادی اشغال نشود. از سوی دیگر اگر می‌خواهید به دیزاین فضای اطراف میز تلویزیون بپردازید و به‌اندازه کافی مساحت اتاق حاصل گوی این امر است. می‌توانید به‌سادگی میز تلویزیون را بازکنید و به چیدمان وسایل دکوری مرتبط با تلویزیون خود بپردازید.

قرار دادن این میز در شکل‌های و حالت‌های مختلف برای شما فراهم است. حتی شما می‌توانید به‌صورت ال آن را در سه‌کنج اتاق نشیمن خود قرار دهید و یک سبک ویژه و مدرن را در طراحی به تصویر بکشانید. ازآنجایی‌که از چوب مرغوب و باکیفیت در پرسه ساخت میز تلویزیون تیرداد بهره گرفته‌شده است. به‌راحتی می‌توانید از تحمل وزن آن آسوده‌خاطر باشید. شما اگر خود صاحب سبک و ایده باشید به‌سادگی می‌توانید طرح‌های بسیار متمایزی را با استفاده از این میز تلویزیون در قاب چیدمان منزل خود شاهد باشید.

کلام آخر

کلام آخر پیرامون خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن

همان طور که در طی معرفی مقاله خرید ۱۰ مدل میز تلویزیون مدرن مطالعه کردید. برای خرید میز تلویزیون انتخاب های بی شماری در پیش روی شما قرار دارد. دیگر خرید میز تلویزیون شیشه ای خیلی روی بورس نیست. از همین رو توصیه می شود محصولات چوبی را به خانه مهمان کنید. امید است مطالب پیش رو در راستای رسیدن به ایده ال ترین ها مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

راه های ارتباطی با مسترچوبی

ما به هر سوالی که ممکن است در مورد نحوه کار با سایت، محصولات و هر موضوعی که داشته باشید در اینجا پاسخ خواهیم داد. شنبه تا جمعه از ۰۹:۰۰ تا ۲۱:۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *