گالری رنگ

همراهان گرامی در این بخش ما نحوه انتخاب رنگ و تعیین قیمت محصول نهایی را برای شما شرح خواهیم داد
در مستر چوبی ما سه آیتم انتخابی را برای شما در نظر گرفته ایم تا طیف گسترده تری از مشتریان خود را راضی داشته باشیم تا هرشخصی بر اساس سلیقه و بودجه خود محصول مد نظر را سفارش دهد.

در قدم اول : به منظور صرفه جویی در هزینه های مصرفی شما قیمت تمامی محصولات مستر چوبی به صورت دیفالت بر روی پنج رنگ پرفروش این سایت در نظر گرفته شده است که به اختصار با واژه دیفالت در وب سایت ثبت شده است. (منظور از دیفالت پنج رنگ فوق است)

در قدم دوم : در صورتی که این ۵ رنگ مورد نظر شما نبود و مشکلی از لحاظ بودجه نداشتید می توانید از بین ۱۷۷ تنالیته رنگ ایرانی انتخاب داشته باشید که به اختصار با واژه ایرانی در وب سایت ثبت شده است.

در قدم سوم : اگر قرار است به سبک دکوراسیون های اروپایی در حرکت باشید و جلوه بصری خاص تری مد نظر شما است می توانید از بین رنگ های ترک، طرح ایتالیایی و روکش چوب که رنج قیمتی بسیار بالاتری دارد دست به انتخاب بزنید که به اختصار با واژه خارجی در وب سایت ثبت شده است.

نکته : اگر تمایل به استفاده از رنگ‌های ترک ‌دارید این رنگ‌ها برای کارهایی که قرار است به‌صورت دو رو جلوه بصری کار مشاهده شود مناسب نیست. دلیل این امر روکش کردن ام دی اف از روی یک‌طرف کار است

نکته : وجود رنگ های موجود در زیر این تضمین را نمیدهد که همیشه ام دی اف با همین رنگ ها موجود باشد، در مواقعی این امکان وجود دارد که برخی از رنگ ها در بازار موجود نباشند که در صورت چنین مشکلی قبل از تولید خدمت شما اطلاع داده خواهد شد

روکش چوب

gerdoeei

ام دی اف طرح ایتالیایی

A02

ام دی اف براق ترک

Z52

ام دی اف ایرانی

102