استیکرهای چوبی با طراحی خاص و مدرن

استیکرهای چوبی طراحی خاص ، وقتی صحبت از یک ایده پردازی مدرن و خاص به میان می آید یعنی دست شما برای انتخاب باز است اگر به تصاویر ارائه شده دقت کنید.

استیکرهای چوبی طراحی خاص

به راحتی به این مهم ‏ پی می برید تصویر سازی جنگل با استفاده از شاخه های خشک چوبی یا یک عکس عاشقانه دونفره به صورت سیاه و سفید در یک قاب نقش بسته است.

استیکرهای چوبی طراحی خاص

در کنار چند قاب چوبی گلدار چیزهایی نیست که به سادگی بتوانید آنها را در بازار تهیه کنید این سبک کارها بسیار خاص و متفاوت هستند.

استیکرهای چوبی طراحی خاص

که به لطف دستان توانمند و هنرمند متخصصین این امر برای شما به صورت سفارشی سازی شده طراحی و تولید می‌ شوند.

استیکرهای چوبی طراحی خاص

شما می‌توانید ضربان قلب نوزاد خود را شبیه یک استیکر با یک آیتم کودکانه تلفیق کنید یک ایده بکر را به تصویر بکشید یا می‌توانید.

استیکرهای چوبی طراحی خاص

خود را در لباس عروس همسر زن را با کت و شلوار دامادی در قاب چوبی و برجسته در اتاق خواب خود به نمایش بگذارید.

استیکرهای چوبی طراحی خاص

تمامی این آیتم ها نشان است متفاوت بودن و خاص بودن محصولات مدرن و شیک دارد. پس به جای اینکه با خرید اکسسوری های لوکس و گران قیمت خود را به زحمت بیندازید.

استیکرهای چوبی طراحی خاص

با این محصولات مدرن و قیمت مناسب ایده پردازی خاصی را به نمایش بگذارید.

استیکرهای چوبی طراحی خاص

استیکرهای چوبی طراحی خاص برای اتاق خواب

خیلی وقت ها در زندگی مان جملاتی را از یک شخص شنیده ایم. که این جمله برای ما یک یادگاری بسیار عزیز است. و همیشه حس قلبی بسیار دلنشینی را با شنیدن یا دیدن این جمله در وجود ما پدیدار میگردد.

استیکرهای چوبی طراحی خاص

آیا قرار دادن این جمله در اتاق خوابمان باعث شیرینی بیشتر و به آرامش رسیدنمان در خواب نمی شود.

خرید استیکر چوبی

یا اسم یک شخص مور علاقه ما در زندگی ، یا نوشتن یک شعار که در زندگی مان بدنبال رسیدن به آن هدف هستیم. دیدن هر روزه این جمله ما را برای تشویق شدن و رسیدن به این موضوع بسیار کمک خواهد کرد.

خرید استیکر چوبی

حتی میتوانیم یک عکس مشترک را تبدیل به یک استیکر چوبی نمائیم. و از دیدن چهره خود و شریک زندگی مان لذت ببریم.

خرید استیکر چوبی

اتاق خواب محلی است برای رسیدن به آرامش ما میتوانیم هر آن چیزی که این حس را در ما القا کند از آن سود ببریم. رسیدن به آرامش در هنگام خواب به ما در شروع فعالیت روز بعد مان کمک شایانی خواهد کرد.

خرید استیکر چوبی

یکی از مزیت‌های استیکر های چوبی این است که شما به راحتی می توانید هر آنچه را در ذهن دارید. با قیمتی مناسب به واقعیت تبدیل نمایید.

خرید استیکر چوبی

با سفارش یک استیکر چوبی از یک منظره گرفته تو نوشتن یک جمله انگیزشی و یا به تصویر کشیدن یک فرد مورد علاقه همه و همه با استیکر های چوبی به سهولت قابل دسترسی است.

استیکر چوبی زیبا

با یک استیکر چوبی می توانید به هر مکان و هر زمانی سفر کنید. سفر به دوران کودکی سفر به خانه مادر بزرگ سفر به مدرسه سفر به یک لحظه زندگی و هر آنچه که در رویاهایتان به دنبال آن هستید.

استیکر چوبی زیبا

استفاده درست از یک استیکر چوبی در اتاق خواب می‌تواند شمارا به یک نقطه جذاب و شگفت انگیز ببرد.

استیکر چوبی زیبا

طراحی داخلی محل کار با استیکر چوبی

محل کار مانند منزل یکی از فضاهایی است که ساعات بسیار زیادی را در آن سپری می‌کنیم. پس محق آن هستیم از فضایی که در آن زندگی می کنیم لذت ببریم.

استیکر چوبی زیبا

علاوه بر این ما با راهکارهایی می‌توانیم بازدهی کارکنان ما را افزایش دهیم. هر فرد زمانی که حال خوبی دارد به طور چشمگیری می‌تواند از تمام ظرفیت های خود استفاده کند.

استیکر چوبی زیبا

افزایش بازدهی به معنای انجام کارهای بیشتر و موثرتر، بنابراین دقت به چیدمان و دکوراسیون محل کار دارای ارزش زیادی می باشد. وجود یک طراحی داخلی مناسب بر فروش ما نیز تاثیرات شگرفی دارد.

استیکر چوبی زیبا

زمانی که مشتریان شما محو هنر و زیبایی دکوراسیون محل کار شما می شوند. اطمینان بیشتری به شما و کارتان خواهند داشت. چرا زمانی که شما برای خود و کارکنان تان احترام و ارزش قائلید قبول کردن احترام به مشتری از جانب او ملموس تر است.

استیکر چوبی زیبا

و با توجه به اینکه انسان به صورت ذاتی با دیدن زیبایی حال خوشی خواهد داشت. این حال خوش به شما در زمان فروش کمک خواهد کرد.

استیکر چوبی زیبا

شاید محل کار و محل زندگی مکمل یکدیگر برای داشتن. حس بهتر در زمان فارغ شدن از یکی و ورود به محل دیگر را برای ما رقم می زنند. زمانی که ما بتوانیم به شکل درست در منزل خود را ریکاوری و احیا نماییم می‌توانیم. شروعی متناسب‌تر در محل کار خود داشته باشیم.

استیکر جدید

و همینطور اگر در محل کار دچار استهلاک های زیاد و بی دلیلی نشویم می‌توانیم با روحیه مناسب تری وارد منزل خود شویم.

استیکر جدید

با عنوان شدن توضیحات بالا درجه اهمیت آنچه به ما در محیط های کار و زندگی میگذرد میرسیم. حالا زمان آن رسیده که با دیدی متفاوت تر به دکوراسیون موجود در محل زندگی و کار بیندیشیم.

استیکر جدید

دکوراسیون اتاق پذیرایی با استیکر های چوبی

اتاق پذیرایی یک اتاق بسیار مهم برای دکوراسیون کردن می باشد. اتاقی که نسبت به دیگر اتاق ها رسمی تر بوده و باید دقت بیشتری را در در طراحی آن به خرج دهیم.

استیکر جدید

اکثر مهمانان ما در این اتاق تجمع خواهند داشت. این مسئله از کسی پوشیده نیست اما یادآوری آن به ما این نکته را گوشزد می کند. که در جاگذاری المانها در این اتاق دقت مضاعف تری بخرج دهیم.

استیکر جدید

ما میتوانیم با سفارش یک استیکر چوبی متفاوت و خاص حسن سلیقه خود را به میهمانان خود نشان دهیم. از دیدگاه آنان فردی با شخصیت متفاوت جلوه نمایم. اولین جرقه برای برداشت از شخصیت ما نوع چیدمان داخلی این اتاق است.

استیکر جدید

همیشه حس مورد تایید بودن از دیدگاه دیگران برای افراد موجب افزایش اعتماد به نفس می باشد. ایجاد این اعتماد به نفس برای شما مساوی است.

استیکر جدید

با پذیرایی کردن بهتر است از میهمانان خود و سپری کردن یک روز خوب و دلنشین در کنار دوستان و آشنایان.

استیکر جدید

شما با یک استیکر در اتاق پذیرایی می‌توانید سبک زندگی مورد علاقه تان را به دیگران بازگو کنید.

طراحی استیکر

یا شخصیت رفتاری تان را به میهمانان تان اطلاع دهید. استیکرهای شما می‌تواند بر اساس تم رنگی که در فضای اتاق پذیرایی تان از آن استفاده کرده اید دنبال شود.

استیکرهای چوبی طراحی خاص

این امر به شما کمک می کند تا هارمونی رنگ در فضای منزلتان حفظ شود.

استیکرهای چوبی طراحی خاص

تنوع در تم رنگی تنوع در سایز و تنوع در سبک طراحی از مجموعه پارامترهای است. که در پیش روی شما قرار دارد.

استیکرهای چوبی طراحی خاص

با حذف قاب های قدیمی سنتی با استفاده از استیکرهای چوبی برجسته سبک زندگی خود را تغییر دهید. خاص بودن حق شماست اگر برای این تفاوت زمان بگذارید. و یک انتخاب متفاوت را به تصویر بکشید.

استیکرهای چوبی طراحی خاص

 

تلفن

تماس تلفنی

واتس آپ

تماس واتس آپ

تلگرام

تماس تلگرام

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *