پارتیشن و پاراوان, دکوراسیون داخلی, کتابخانه, محصولات

باکس های چوبی تتریسی

باکس های چوبی تتریسی

باکس های چوبی تتریسی

باکس های چوبی تتریسی یکی از طرح‌های است که شما را در چیدمان دکوراسیون خود کمک شایانی می کند. اولین چیزی که شما با دیدن باکس های چوبی تتریسی در خاطرتان زنده میشود. بازی خانه سازی در کنسول های بازی قدیمی است.

باکس های چوبی تتریسی

اما این بار شما می توانید در سنین بزرگسالی یک بار دیگر ر تجربه خانه سازی را را احساس کنید. نوع ساختار این باکس های چوبی به‌گونه‌ای است. که فرزندان شما ما از داشتن چنین با کس هایی لذت خواهند برد. شما با خرید این باکس های چوبی بسیاری از محدودیت ها را را از خود دور نموده اید. چراکه با ترکیب این باکس ها می‌توانید هر نوع چیدمان و استفاده‌ای را از آن داشته باشید.

باکس های چوبی تتریسی

باکسهای تتریسی هر نوع محدودیتی را از جلوی راه دکوراسیون کردن فضای خود بر می دارد. به عنوان مثال اگر در یک فضا محدودیت عرضی داشته باشید می‌توانید نوع چیدمان عمودی این محدودیت را برطرف نمایید. از طرف دیگر اگر در ارتفاع محدودیت داشته باشید میتوانید با چیدمان افقی بر این محدودیت غلبه نمایید.

باکس های چوبی تتریسی

طراحی فضای داخلی منزل با باکس های چوبی تتریسی

باکس های چوبی تتریسی در منزل بسیار کار آمدند. شما با سفارش یک مجموعه چند تایی از این باکس ها می‌توانید از آن در گوشه گوشه فضای داخلی منزلتان استفاده کنید.

باکس های چوبی تتریسی

به عنوان یک میز لبتابی موقت، یک میز تلفن، یک میز عسلی، یک دکوراسیون به صورت پله ای و یا هر استفاده دیگری که مورد نیاز شماست. با خرید این باکس ها قابل برطرف کردن است. از ویژگی های دیگر این باکس های چوبی می‌توان به میزان فضاهای متفاوت هر باکس اشاره کرد. گاهی دکور های شما یا حتی کتاب های تان دارای سایز های مختلف ای می باشد.

خرید باکسهای دکوری

اما داشتن فضاهای متفاوت متناسب با ابعاد وسیله های شما کمی دشوار است. ولی شما با داشتن این باکس های چوبی دیگر با این معضل دست و پنجه نرم نخواهید کرد.

خرید باکسهای دکوری

دکوراسیون کردن دفتر اداری فضاهای اداری با باکس های چوبی تتریسی

دکوراسیون دفاتر اداری علاوه بر اینکه جنبه کارایی یک دکور در نظر گرفته می شود. پیش از آن به مقوله زیبایی آن باید اهمیت قائل شد. نوع چیدمان و القای حس سازندگی و ساختن در این محصول به مراجعه کنندگان شما ما یک اطمینان خاطر درونی می دهد.

خرید باکسهای دکوری

نوع چیدمان این باکس ها در دستان شما کاملاً به اختیار است. شما می توانید در یک فضای اداری از چند مجموعه این باکس ها چوبی در هر بخش مجموعه خود استفاده نمایید. ایجاد هارمونی و یک دست بودن فضای اداره یا محل کار خود را می‌توانید داشته باشید.

خرید باکسهای دکوری

به عنوان پیشنهاد از چند باکس به عنوان یک کتابخانه چوبی در یک جا از چند باکس دیگر به عنوان استند نمایش محصولاتتان در یک بخش به عنوان استند گل. و در بخشی دیگر به عنوان میز پذیرایی و هزاران این دو طرح دیگری که شما می توانید خالق آن باشید.

خرید باکسهای دکوری

خرید باکسهای چوبی مدرن

زمان خرید این باکس های چوبی مدرن باید به مواردی در قطع نمایید. در صورتی که از قبل نوع چیدمان باکس ها را را مشخص نموده اید آن را با ما در میان بگذارید. البته که شما می توانید هر زمان تغییراتی را در چیدمان باکسهای تان داشته باشید. این باکس ها می‌توانند به صورت چند رنگ ساخته شوند اما این موضوع باعث بالا رفتن هزینه ساخت آن می‌شود.

خرید باکسهای دکوری

باید ببینید اولویت شما قیمت است یا ظاهر. از دیگر نکاتی که باید با شما در میان بگذاریم حالت پشت دار بودن و پشت دار نبودن این محصول است. پشت دار کردن محصول موجب استقامت این محصول می‌گردد. اما زمانی که این محصول دارای پشتی است امکان استفاده آن در فضاهای میانی و وسط نیست چراکه نمای پشت آن دیگر جلوه بصری زیبایی نخواهد داشت.

خرید باکسهای دکوری

و تنها دیدن آن از روبرو قابل قبول است. پس باید در زمان سفارش این نکته را در نظر بگیرید که آیا از این محصول می‌خواهید. در کنار دیوار بهره بگیرید و یا در فضاهای میانی. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت باما جهت سفارش این باکس ها تماس حاصل نمایید و در صورت نیاز هر نوع طرح و تعدادی را که مورد پسندتان است با ما در میان بگذارید

باکس تتریس

باکس تتریس

خرید باکس تتریس پشت دار ضخیم

 

تلفن

تماس تلفنی

واتس آپ

تماس واتس آپ

تلگرام

تماس تلگرام

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *