دکوری های فانتزی

دکوری های فانتزی ، باکس های دکوری برای ایده پردازی های مدرن شما به یک گزینه ایده ال تبدیل شده اند. دنیای تراش های چوب شما را به یک دکوراسیون مدرن و متفاوت دعوت می کند. با استفاده از این باکس های زیبا بدون نیاز به وسایل قدیمی می توانید شبیه دکوراتور های حرفه ای دست به طراحی داخلی بزنید. به عنوان مثال یک میز نظم دهند، یک گلدان مدرن، استند گل ویژه، دکوری فانتزی و صدها محصول دیگر با تهیه این کار در اختیار شما قرار داده می شود. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا ایده پردازی های متفاوتی را با استفاده از این باکس های چوبی با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم پس با ما همراه باشید. مستر چوبی با سال ها تجربه و تخصص مدرن ترین محصولات را برای شما به تصویر می کشد.

دکوری های فانتزی

دکوری های فانتزی

دکوری های فانتزی باکس دکوری و استند گل

باکس دکوری شما می تواند با استفاده از پایه های زیبا تهیه و تولید شود تا به عنوان یک استند گل زیبا یا یک گلدان گل مدرن مورد استفاده قرار بگیرد. در این راستا شما می توانید خود دست به ایده پردازی بزنید سایز و انداز باکس گل شما می تواند بر اساس مساحت راهرو شما انتخاب شود یا اگر تمایل داشته باشید می توانید از سه سایز متفاوت به جهت طراحی بهره بگیرید. سفارشی سازی کردن باکس دکوری شما با تم های رنگی سفارشی شما نیز فراهم است. در این راستا توصیه می کنیم از سایر مصنوعات چوبی دیگر که در ادامه به شما معرفی می شود برای فضای بالای استند گل بهره بگیرید.

دکوری های فانتزی

دکوری های فانتزی

 • شلف های درختی
 • شلف های باکشی
 • شلف های آینه ای
 • شلف های جا رختی

دکوری های فانتزی باکس های دکوری فانتزی

باکس های چوبی شما نه تنها به عنوان یک استند گل یا یک گلدان گل مورد استفاده قرار می گیرد که شما به جای یک دکوری فانتزی نیز می توانید از آن استفاده کنید. همان طور که در تصاویر ارائه شده مشاهده می کنید این ایده پردازی با استفاده از قاب های لوکس و زیبا به همراه شلف های دیواری یک نماد فانتزی و مدرن را برای شما فراهم می کند. قابلیت اضافه کردن متن نوشته و گل های برجسته منبت کاری شده نیز روی کارهای شما فراهم است. کافی است از میان طرح های ارائه شده طرح مد نظر خود را انتخاب کنید یا اینکه فکری که در سر دارید را با متخصصین بخش تولید مستر چوبی در میان بگذارید.

دکوری های فانتزی

دکوری های فانتزی

 • انتخاب تم رنگی
 • تغییر در سبک طراحی
 • قابلیت تغییر سایز و اندازه

دکوری های فانتزی باکس های دکوری رو میزی

باکس های دکوری رو میزی را می توانید. برای متفاوت تر جلوه دادن میز کار خود یا میز پذیرایی، میز تلویزیون و سایر میزهای که در معرض دید هستند. مورد استفاده قرار دهید. از این محصول زیبا و مدرن برای جایگذاری نوشت افزار، وسایل مرتبط با تلویزیون، وسایل پذیرایی روی میز پذیرایی یا برای جایگذاری گل های کاکتوس خود می توانید بهره بگیرید. به کار گیری آن امری سلیقه ای است. که بسته به نظر و سلیقه شما دارد. این را به یاد داشته باشید. که از این باکس دکوری در اتاق نشیمن، اتاق خواب، اتاق کار و یا حتی سرویس های بهداشتی خود می توانید استفاده کنید. و یک سبک مدرن را به تصویر بکشید.

دکوری های فانتزی

دکوری های فانتزی

باکس دکوری مدرن

باکس دکوری که برای شما در نظر گرفته شده است. به صورت دو طبقه و تکی مورد استفاده قرار می گیرد. البته شما می توانید از تعداد طبقات بیشتر و تعداد بیشتر این محصول نیز بهره مند شوید. شما به جای میزهای قدیمی گرد یا چهار گوش. که برای جایگذاری وسایل دکوری، عکس های یادگاری و سایر ملزوماتی که نیاز به دیده شدن داشت استفاده می کردید. این بار می توانید این میز دکوری را مورد توجه قرار دهید. بدون شک تمامی دوستان و آشنایان شما از این حسن سلیقه به وجد خواهند آمد. یک تصویر سایز مینیمالیست اثری است که با کمک این میز دکوری برای شما به نمایش گذاشته می شود. استفاده از گلدان گل، عکس های یادگاری و کتاب و روزنامه مورد علاقه شما برای دیزاین کردن این میز مد نظر قرار داده می شود.

دکوری های فانتزی

دکوری های فانتزی

 • میز دکوری دو طبقه
 • میزی با طراحی ویژه
 • ایده پردازی با اشکال هندسی مدرن

باکس دکوری دو کاره

باکس دکوری شما می تواند به صورت دو کاره در اختیار شما قرار داده شود. این باکس ها در اصل نقش یک نظم دهنده مدرن را برای شما ایفا می کنند. برای این منظور می توانید از قطعات جداکننده برای فضاهای میانی آن استفاده کنید. تا برای جایگذاری وسایل نظم بیشتری در فضا حاکم شود. همان طور که در نمونه های ارائه شده مشاهده می کنید. در برخی از مدل ها باکس های به صورت استند در نظر گرفته شده است. که شما می توانید کتاب، گل و سایر وسایل خود را به صورت ترکیبی بدون اینکه به آن ها آسیبی وارد شود در کنار یکدیگر قرار دهید.

استفاده از گل، کتاب، وسایل آرایشی بهداشتی، عطر و ادکلن شما می تواند. تنها بخشی از این ایده پردازی دو کار باشد. دنیای مدرن امروز طلب می کند تا از وسایلی ساده اما کار آمد در راستای دکوراسیون داخلی منزل استفاده شود تا از قافله جا نمانید.

دکوری های فانتزی

دکوری های فانتزی

 • ترکیب گل و ادکلن
 • ترکیب گل و کتاب
 • ترکیب گل و وسایل آرایشی

باکس چوبی کنار مبلی

باکس چوبی برای شما در نظر گرفته شده است. که به راحتی می توانید برای جلوه دادن بیشتر به اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی شما مورد استفاده قرار بگیرید. در این راستا می توانید فضایی را برای جایگذاری گل های طبیعی خود در نظر بگیرید. تا پلی به طبیعت بزنید و از باکس های درب دار نیز برای جایگذاری وسایلی که نباید. در معرض دید باشند استفاده کنید. به عنوان مثال شما می توانید وسایل مورد نیاز برای پذیرایی مثل ظروف پذیرایی را در باکس های درب دار قرار دهید. و آن سو تر گل های طبیعی را جایگذاری کنید. این را به یاد داشته باشید که اندازه این باکس های کمدی قابل تغییر است. تا در صورت نیز به یک میز تلفن مدرن نیز برای شما تبدیل شود. شما کافی است. از یک طراحی شبیه پاف استفاده کنید تا نقش یک مبل را نیز برای شما ایفا کند.

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

 • باکس های کنار مبلی
 • باکس های کنار تختی
 • باکس پذیرایی

دیزاین راهرو با باکس های دکوری

باکس دکوری شما می تواند گزینه ایده الی باشد تا در کنار جاکفشی شما قرار داده شود. در نمونه های ارائه شده می توانید مشاهده کنید میزهای را که به صورت چهار پایه طراحی و ساخته شده اند و شما با قرار دادن یک کوسن پارچه ای می توانید فضای روی آن را کاربردی تر به یک صندلی مدرن تبدیل کنید. سپس از سایر بخش های میز برای جایگذاری کردن وسایل دکوری مثل گلدان گل استفاده کنید. سبک های مدرن امروز وسایل ساده را بسیار کارآمد تر از گذشته در فضای داخلی منزل ما به تصویر کشیده است. در کنار این دکوری های ناب می توانید از سایر محصولات فروشگاه مستر چوبی که عبارت است از کتابخانه، کمدهای دکوری، میزهای چوبی، شلف های دیواری، ساعت های فانتزی، میز تحریر کاربردی، آینه های قدی و رومیزی و سایر مصنوعات چوبی دیدن فرماید.

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

 • صندلی برای نشیمن
 • میز چهار پایه برای دکوری
 • میز برای جاکفشی راهرو

مستر چوبی و سفارشی سازی باکس دکوری

باکس دکوری شما توسط دستان توانمند تیم متخصص مستر چوبی با تم های رنگی بسیار جذاب، ایده پردازی های بسیار به روز و اندازه های بسیار متنوع و متفاوت قابل ساخت است. شما می توانید برای سفارشی سازی کردن مصنوعات چوبی خود با متخصصین بخش تولید این سایت برگزیده در ارتباط باشید تا صفر تا صد نیازهای شما پاسخ داده شود. باکس های دکوری با اینکه هزینه زیادی را به شما تحمیل نمی کند اما زیبایی چشم گیری را در فضای داخلی منزل شما فراهم می سازد. اگر از دیزاین فضای داخلی منزل خود سررشته ندارید به شما توصیه می کنیم با مشاورین ما در بخش دکوراسیون داخلی ارتباط برقرار کنید و محصولی مدرن و متفاوت را به خانه خود دعوت کنید.

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

 • باکس های چوبی استندی
 • باکس های چوبی میز مانند
 • باکس های دکوری فانتزی

کلام آخر پیرامون فروشگاه آنلاین و خرید اینترنتی

باکس دکوری خود را به صورت آنلاین می توانید از متخصصین بخش تولید ما بخواهید. در این راستا مزیت های بی شماری در پیش روی شما قرار داده شده است. شما در هر ساعتی از شبانه روز می توانید محصولات خود را از فروشگاه آنلاین ما سفارش دهید و در منزل در اختیار بگیرید. از سوی دیگر قابلیت تغییر تم رنگی و ایده پردازی های متفاوت تر با محصول نیز در پیش روی شما قرار داده شده است.

شما به راحتی می توانید از طریق پل های ارتباطی که در ادامه برای شما به نمایش گذاشته شده است با متخصصین ما در ارتباط باشید. از آنجایی که خرید به صورت حضوری امکان ندارد این نوید را به شما می دهیم که نمونه محصولات ارائه شده را در هیچ کجای دیگر نخواهید دید و این شما هستید که از این باکس چوبی دکوری مدرن در منزل استفاده خواهید کرد و قطعاً شخص دومی در نزدیکی شما از آن بهره نگرفته است.

پل های ارتباطی با شما

تلفن

تماس تلفنی

واتس آپ

تماس واتس آپ

تلگرام

تماس تلگرام

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *