جالباسی, دکوراسیون داخلی, دیزاین و طراحی

جا کلیدی های مدرن چوبی

جا کلیدی های مدرن چوبی

جاکلیدی های مدرن چوبی

جاکلیدی های مدرن چوبی، جاکلیدی نقش بسیار کلیدی در چیدمان داخلی منزل به عهده دارد. این وسیله کاربردی از یک‌سو سبب نظم بخشیدن به فضای داخلی منزل می‌شود از سوی دیگر زیباسازی بخشی از راهرو را با کمترین هزینه برای شما دنبال می‌کند. ازآنجایی‌که در دنیای مدرن امروز خرید هر وسیله‌ای به‌سادگی ممکن نیست و نیاز است صفرتا صد وسایل دکوری منزل در یک راستا درحرکت باشند جاکلیدی های جذابی را با خود برای شما به همراه آورده‌ایم

جا کلیدی های مدرن چوبی

جا کلیدی های مدرن چوبی

جا کلیدی های مدرن چوبی

جا کلیدی های مدرن چوبی

و بسیاری مدل‌های دیگر برای ایده پردازی‌های شما قابل تهیه است. اگر طرح و ایده دیگری به‌غیراز این موارد در ذهن داریم خوشحال می‌شویم با ما به اشتراک بگذارید. اگر می‌خواهید صاحب سبک باشید و یک ایده پردازی مدرن را به تصویر بکشید به شما توصیه می‌کنیم با ما در ارتباط باشید.

جاکلیدی های مدرن چوبی آینه‌ای

جاکلیدی مدل‌های بسیاری دارد و یکی از این نمونه‌ها به‌ جاکلیدی آینه‌ای شهرت دارد. شما برای قسمت ورودی منزل می‌توانید از جاکلیدی استفاده کنید که علاوه بر آینه از آویزهای برای کلیدهای شما نیز بهره‌مند باشد. این امر سبب زیباسازی بیشتر دکوراسیون داخلی منزل شما می‌شود. آینه‌های شما می‌تواند به‌صورت عمودی یا افقی تهیه شود این امر به فضایی که در اختیاردارید و اندازه جاکلیدی شما مرتبط می‌شود تنها بخشی از ایده پردازی‌های است که با استفاده از جاکلیدی های مدرن برای شما فراهم است. شما می‌توانید آراسته‌تر از همیشه به محل کار و بیرون از منزل بروید زیرا یک آینه به همراه جاکلیدی شما مهمان‌خانه‌تان شده است.

جا کلیدی های مدرن چوبی

جا کلیدی های مدرن چوبی

جاکلیدی های مدرن چوبی با شکل‌های هندسی

جاکلیدی شما می‌تواند با اشکال هندسی متفاوت طراحی و تولید شود. برای این منظور می‌توانید شکل‌های متفاوتی را به‌صورت پله‌ای روی دیوار فیکس شده مشاهده کنید. یا اینکه تنها از یک‌شکل هندسی اما با تم‌های رنگی متنوع و متفاوت در این راستا کمک بگیرید. امری که بسیار در چیدمان‌های مدرن از آن استقبال شده است همین جاکلیدی های است که با شکل‌های هندسی طراحی و تولید می‌شود.

جا کلیدی های مدرن چوبی

جا کلیدی های مدرن چوبی

جا کلیدی های مدرن چوبی

جا کلیدی های مدرن چوبی

و یا هر طرح و ایده دیگری که تمایل دارید بر اساس آن ساخت جاکلیدی شما دنبال شود را با ما به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید اندازه این محصول را بزرگ‌تر سفارش دهید و از گلدان‌های کوچک نیز برای دیزاین کردن آن استفاده کنید. به لطف تولیدی‌های چهاردانگه مستر چوبی تمام نیازهای شما صفرتا صد قابل ساخت است.

جاکلیدی های مدرن چوبی ساده

جاکلیدی ساده شما درست شبیه یک شلف دیواری در قاب تصویر به رخ کشیده می‌شود. این امر برای شما فراهم است که این محصول را بسیار ساده اما کارآمد سفارش دهید. برای ایده پردازی جاکلیدی ساده چند طرح و ایده به شما پیشنهاد می‌کنیم. جاکلیدی ساده‌ای که به‌صورت سه‌تایی و پله‌ای روی دیوار نقش می‌بندد یا جاکلیدی که به‌صورت یک شلف ساده یک طبقه برای شما در نظر گرفته می‌شود.

جا کلیدی های مدرن چوبی

جا کلیدی های مدرن چوبی

و طرح‌های بسیاری دیگر برای ایده پردازی شما با این محصول ساده اما کارآمد در پیش رویتان قرارگرفته است. برای خاص شدن در زمان ایده پردازی توصیه می‌کنیم از طرح‌های ارائه‌شده برای قاب دیواری خود استفاده کنید و این حسن سلیقه را به رخ بکشید.

جاکلیدی کلاسیک

جاکلیدی شما می‌تواند با هر سبکی که شما تمایل دارید دیزاین و طراحی شود. به‌عنوان‌مثال برای جاکلیدی های شما از چوب‌های ام دی افی بهره گرفته می‌شود که قابلیت تغییرتم رنگی آن برای شما فراهم باشد. برای جاکلیدی های کلاسیک از چوب‌های راش، گردو، سفید و چوب افرا استفاده می‌شود تا رگه‌های چوب در کار هویدا باشد. برای دیزاین جاکلیدی برای دکوراسیون‌های اشرافی از رنگ‌های استاتیک روی میله‌های آهنی کمک گرفته می‌شود.

جا کلیدی های مدرن چوبی

جا کلیدی های مدرن چوبی

 • جاکلیدی مدرن
 • جاکلیدی کلاسیک
 • جاکلیدی سلطنتی
جا کلیدی های مدرن چوبی

جا کلیدی های مدرن چوبی

سه سبک از ایده پردازی است که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. این مهم به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد که چه سبکی را برای تصویرسازی خود در ذهن دارید. در راستای دکوراسیون داخلی منزل خود می‌توانید جاکلیدی خود را نیز انتخاب کنید.

متریال ساخت جاکلیدی

جاکلیدی همان‌طور که در طی مطلب قبل اشاره شد با توجه به سبکی که از آن پیروی می‌کنید طراحی و ایده پردازی می‌شود. شما می‌توانید از در راستای دیزاین کردن محصول سفارشی خود بهره بگیرید. تم‌های رنگی بسیار جذاب و تماشایی قطعاً باید از کیفیت خوبی نیز برخوردار باشند تا سبک ایده پردازی بهتری را برای شما به تصویر بکشند. اگر تم رنگی که برای چوب‌های مرغوب شما استفاده می‌شود مرغوبیت لازم را نداشته باشد در طی گذر زمان کار شمارا زشت و بی‌روح جلوه می‌دهد. برای گرفتن مشاوره‌های لازم می‌توانید با تیم تخصصی ما در بخش تولید از طریق درگاه‌های ارتباطی که در ادامه مشاهده می‌کنید ارتباط برقرار کنید و اطلاعات لازم را به‌صورت رایگان جویا شوید.

جا کلیدی های مدرن چوبی

جا کلیدی های مدرن چوبی

 • چوب‌های بسیار متنوع
 • آویزهای لوکس
 • رنگ‌های وارداتی
 • رنگ‌های داخلی
 • متریال و روکش‌های متنوع

وسایل جانبی همراه جاکلیدی

جاکلیدی خود را می‌توانید همراه با وسایل جانبی بسیار دیگری در حین سفارش دادن محصول خریداری کنید. شما می‌توانید با توجه به مساحتی که در راهروتان در اختیاردارید جاکلیدی خود را دیزاین کنید و از وسایل چوبی که برای آن فضا متناسب است استفاده کنید.

 • آینه دیواری
 • باکس‌های کشویی
 • چوب‌لباسی
 • کمد دیواری
 • جاکفشی
جا کلیدی شیک

جا کلیدی شیک

و بسیاری وسایل دیگر بر اساس توان مالی شما و مساحتی که در اختیاردارید برای شما در نظر گرفته‌شده است. ازآنجایی‌که سبک دکوراسیون داخلی منزل شما بسیار متفاوت قرار است به تصویر کشیده شود به شما توصیه می‌کنیم مساحت فضای داخلی خود را با ما در میان بگذارید تا مشاورین ما طرح‌ها و ایده‌های دیگری را با شما عزیزان به اشتراک بگذارند.

جاکلیدی و نقش آن در زیباسازی منزل

جاکلیدی شاید وسیله خیلی مهمی محسوب نشود اما زمانی که با سایر وسایل دکوری دیگر ترکیب می‌شود یک ایده پردازی متفاوت را برای شما به تصویر می‌کشد.

جا کلیدی شیک

جا کلیدی شیک

 • استند گل ایستاده
 • باکس‌های گلدانی دیواری
 • گلدان‌های چوبی آویزی
جا کلیدی شیک

جا کلیدی شیک

تنها بخشی از گزینه‌های است که در کنار جاکفشی خود می‌توانید از آن استفاده کنید. برای اینکه سبک طراحی شما متفاوت‌تر جلوه دهد می‌توانید این محصول را با باکس‌های گل ترکیب کنید. باکس‌های گل آویزی زمانی که جاکلیدی شمارا در میان انبوهی از گل پنهان می‌کند عطر زندگی را مهمان‌خانه شما می‌کند.

خرید آنلاین جاکلیدی

جاکلیدی محصولی نیست که به خاطر آن‌یک روز کاری خود را تعطیل کنید و زمان و وقت بسیار زیادی را برای خرید آن در بازار سپری کنید. از همین رو نیاز است این محصول را به ساده‌ترین شکل ممکن خریداری کنید و از وجود آن در فضای داخلی منزل نهایت لذت را ببرید. جاکلیدی های که شما خریداری می‌کنید بر اساس سبک ایده پردازی شما یا با توجه به تصاویر ارائه‌شده برای شما به تصویر کشیده می‌شود.

جا کلیدی شیک

جا کلیدی شیک

 • جاکلیدی سفارشی
 • جاکلیدی از پیش ساخته‌شده
 • جاکلیدی طرح‌های ارائه‌شده
جا کلیدی شیک

جا کلیدی شیک

و هر ایده پردازی دیگری که در ذهن دارید را با ما به اشتراک بگذارید. بدون شک ازاین‌پس ایده ال ترین ها مهمان‌خانه شما خواهد بود اگر وسایل مدرن و به‌روزی را در فضای داخلی منزل خود مورداستفاده قرار دهید.

خرید مصنوعات چوبی از مستر چوبی

جاکلیدی یکی از وسایلی است که شما به‌صورت آنلاین می‌توانید از وب‌سایت مستر چوبی خریداری کنید. خرید این محصول به‌صورت سفارشی نیز برای شما عزیزان فراهم‌شده است؛ اما پس از خرید جاکلیدی از شما دعوت می‌کنیم به فروشگاه آنلاین ما نیز سری بزنید و از سایر مصنوعات چوبی که برای زیباسازی فضای داخلی منزل و محیط کار شما نیز در نظر گرفته‌شده است دیدن کنید.

 • شلف های دیواری
 • چوب‌لباسی چوبی
 • کمد دیواری چوبی
 • ساعت دیواری و ایستاده
 • میزهای عسلی
 • کمدهای دکوری

و صدها محصول دیگر در راستا متفاوت‌تر جلوه دادن فضای داخلی دکوراسیون شما در پیش روی شما قرار دارد. ما به شما این نوید را می‌دهیم که محصولات باکیفیتی مشابه برندهای خارجی برتر و با ایده پردازی‌های هم‌راستا با دکوراتیوهای اروپایی برای دکوراسیون‌های لوکس شما در نظر گرفته‌شده است. برای کسب اطلاعات لازم از طریق پل‌های ارتباطی فوق می‌توانید با ما ارتباط برقرار کنید.

تلفن

تماس تلفنی

واتس آپ

تماس واتس آپ

تلگرام

تماس تلگرام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *