چرا قيمت کابينت تو جاهای مختلف انقدر با هم اختلاف داره ؟

علت تفاوت قیمت کابینت‌ها در چیست؟

چرا قيمت کابينت تو جاهای مختلف انقدر با هم اختلاف داره ؟ خرید کابینت یکی از مهم ترین انتخاب های است که شما برای دکوراسیون داخلی منزلتان می توانید به آن فکر کنید. زمانی که می خواهید به تغییر دکوراسیون در منزل خود بپردازید بدون تردید بهره گرفتن از کابینت آشپزخانه ساده‌ترین کاری است که می توانید به آن دست پیدا کنید؛ اما مهم ترین گزینه‌ای که پس از تصمیم‌گیری برای دیزاین داخلی منزل در پیش روی شما است قیمت تمام‌شده کابینت است که باید مدنظر قرار داده شود. ازآنجایی‌که طیف رنگی و متریال ساخت کابینت‌های آشپزخانه بسیار با یکدیگر تفاوت دارد باید به این مهم توجه داشته باشید که از کابینتی استفاده شود که علاوه بر مقرون‌به‌صرفه بودن در هزینه‌ها کیفیت و کارایی خوبی را با متریال مرغوب خود از آن شما کند.

  • قیمت تمام شده کابینت
  • کیفیت و کارایی
علت تفاوت قیمت کابینت‌ها در چیست

چرا قيمت کابينت تو جاهای مختلف انقدر با هم اختلاف داره ؟

چرا قيمت کابينت تو جاهای مختلف تفاوت قیمت در زمان خرید کابینت

چرا قيمت کابينت تو جاهای مختلف انقدر با هم اختلاف داره ؟ خرید کابینت و قیمت‌گذاری آن به پارامترهای بسیاری بستگی دارد که نیاز است به آن‌ها توجه شود تا در زمان ارائه فاکتور هوش از سر شما نرود. ممکن است کسي قيمت پايين به شما بدهد ولي تو ريز محاسبه فاکتور برایتان جبران شود و همین‌طور تفاوت قيمت متريال اوليه می‌تواند زياد باشد، مثلاً يک کابينت ساز می‌تواند از ورق ام دي اف صدهزارتومانی يا صد و هشتاد هزارتومانی براي بدنه استفاده کند و يا می‌تواند از نصابي که اجرت نصبش کمتر از اجرت یک نصاب دیگر باشد.

  • پارمتر های تعیین کننده
  • تفاوت متریال مصرفی

بک کابينت ساز می‌تواند روي يک ديوار ۲ متري يک کابينت ۲ متري نصب کند و نصاب ديگر براي استحکام کار از دو تا کابينت ۱۰۰ سانتی‌متری استفاده کمی کند. اين يعني بايد جنس بيشتري براي کار شما استفاده شود. يک کابينت ساز ام دي اف رو با دستگاه 20 ميليون توماني برش می‌دهد دیگری فرایند کاری را با دستگاه ۱۷۰ ميليوني و دیگری با دستگاه ۳۰ ميليوني ام دي اف رو نوار می‌کند و سازنده دیگری با دستگاه ۷۰۰ ميليوني و شکی در این نیست که کیفیت محصولات کاملاً با یکدیگر متفاوت هستند.

  • نجوه ساخت کابینت
  • استفاده از دستگاه های پیشرفته

نکات پایانی پیرامون خرید کابینت

خرید کابینت نیاز به بایدونبایدهای بسیاری دارد. در اولین مورد به شما توصیه می‌کنیم از سازنده‌ای در این راستا کمک بگیرید که منصفانه‌ترین قیمت را در کنار مرغوب‌ترین متریال برای شما در نظر بگیرید. مورد دیگر اینکه سازندگان کابینت گاها در زمان سفارش محصول قیمت تمام‌شده واقعی را به شما نمی‌گویند و با اضافه کردن ریزه‌کاری‌های به کابینت قیمت‌گذاری محصولات را بیشتر از حد معمول فاکتور می‌کنند. برای خرید کابینت نیاز است با متریال و مواد اولیه کابینت‌های که برای شما در نظر گرفته می‌شود به‌خوبی آشنایی پیدا کنید. از بایدونبایدهای که در پرسه ساخت مورداستفاده قرار می‌گیرد مطلع شوید و از حقوق و هزینه‌های سرباری که در حین نصب کابینت به آن نیز است آگاه شوید تا هزینه‌های اضافه‌ای به شما تحمیل نشود.

  • باید ها نباید های خرید کابینت
  • متریال مصرفی
  • نحوه ساخت و نصب

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *